Multi

Kullanım Koşulları

multisaglik.com web sitesini kullanan kişi ya da kurumların aşağıda yer alan tüm bilgileri (site kullanım koşullarını) kabul etmiş sayılırlar. Site kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmaya devam etmeyin.

multisaglik.com sitesinde yer alan tüm görsel, yazı, ziyaretçi yorumları ve site moderotörü/yöneticisi; yorumları, fotoğraf ve videolar, grafikler ve diğer tüm içerikler teşhis, tanı ya da tedavi, tıbbi bir öneri niteliği taşımaz. multisaglik.com web sitesinde yer alan tüm yazılar bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Web sitemizi kullanarak yorum yapan ziyaretçilerin yorumları ve diğer yayınlanan paylaşımlarından sitemiz sorumlu değildir. multisaglik.com bu yorum ve içeriklerden oluşabilecek olası şikayet ve tüm sorumlardan sorumlu tutulamaz. Ziyaretçi genel ahlaki kurallara uymadığı yorumları paylaştığı tespit edilirse gönderdiği yorum yayınlanmaz. Bu konuda tüm hak sitemizdedir.

Web sitesi ziyaretçisi / kullanıcısı sitede yer alan bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisine aittir. Sitede yer alan tüm yorumların ve tüm içeriğin bilgilendirme amacıyla yayınlandığını bilir ve kabul eder. İçerikte yer alan tüm bilgilerin tavsiye niteliği taşmadığını beyan ve taahhüt eder.

Web sitesi ziyaretçisinin / kullanıcısının herhangi bir hastalık konusunda en uygun tedavinin belirlenebilmesi için uzman doktora ve/veya sağlık kuruluşuna gitmesi gerektiğini bilir ve profesyonel tedavi süreci başlatmalıdır. Acil bir müdahale gerektiği konularda uzman bir hekime, sağlık kuruluşuna derhal başvurmalıdır. 112 Acil Yardım hattı aranmalıdır.

multisaglik.com sitesinde yer alan yorumlar kişilerin kendi sorumluluğunda olup, eklediği yazı ve yorumlardan sorumludur. Bu eklenen yazı, yorum ve tüm içerikten multisaglik.com sorumlu tutulamaz. Bu yorumlara, içeriklere, videolara, görsellere göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Sağlık konusunda multisaglik.com kesinlikle uzman ve profesyonel yardım almayı önerir ve tavsiye eder. Bu nedenle sitede yer alan yorumlara göre hareket etmeden önce yardım ve destek almalısınız.

multisaglik.com web sitesinde yer alan tüm bilgilerin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde hiçbir sakınca olmadığını açıklar ve site kullanıcısı / ziyaretçisi bunu kabul etmiş sayılır. multisaglik.com üzerinden verilen dış linklerden (bağlantılar) oluşabilecek zarardan, şikayetlerden v.b sorunlardan sorumlu değildir. Yorumlara eklenebilecek zarar içerik barındırabilecek site linkleri tarafımızca kontrol edilerek yayınlanacaktır veya silinebilecektir. Fakat dış link bağlantılarda daha sonradan oluşabilecek olumsuz durumlarda herhangi bir müdahalemizin olamayacağından hareketle site kullanıcısı tedbirli olmalı ve tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu bilir / kabul etmiş sayılır.

multisaglik.com sitesini kullananlar yukarıda yer alan tüm koşulları kabul ettiğini ve bu kurallara göre siteyi kullanacağını kabul ve beyan ederler. Sitemiz üzerinde yer alan tüm sağlık bilgilerine dikkat etmelisiniz. Herhangi bir sağlık sorununuz için öncelikle uzman doktorunuzdan ve/veya bir sağlık kuruluşundan yardım alın.

 

Bizi takip edin

En güncel sağlık haberleri için bizi takip edin.